Save You - Mona KastenFinał "Save Me" pozostawił po sobie ogień i zgliszcza. Bomba, którą autorka spuściła na czytelników długo nie dała o sobie zapomnieć. Na szczęście druga część jest już w zasięgu ręki. "Save You" zaczyna się po kilku dniach od zakończenia "Save Me".

James dopuścił się najgorszego. Zdradził Ruby na jej oczach. Dziewczyna jest zdruzgotana, nie chce mieć nic wspólnego z rodziną Beaufort. Nie wie jednak, że Jamesem kierowała rozpacz. Jego matka nie żyje. Najbardziej potrzebuje teraz wsparcia Ruby i jej pomocy. Siostra Jamesa robi wszystko by uwolnić brata ze szponów nałogów. Przez alkohol i narkotyki jest nie do poznania. Ostatecznie Ruby dowiaduje się o tragedii, która dotknęła jej przyjaciół. Czy jednak sprawi to, że będzie potrafiła wybaczyć Jamesowi?

W drugiej części do głosu dochodzi Lydia, która otrzymała kilka pierwszoplanowych rozdziałów. Podobnie jak Ember, siostra Ruby. Bardzo podobało mi się, że mogłam poznać życie tych dwóch młodych kobiet. Szczególnie do gustu przypadła mi część Lydii. W pierwszej części, nie można było się o niej wiele dowiedzieć. Teraz mamy szerszy obraz jej życia.

Po raz kolejny Mona Kasten nie zawiodła. Jej książka trzymała mnie w napięciu i w wielkich emocjach, aż do samego końca. Zakończenie ponownie było wystrzałem emocji. Nie mogę doczekać się trzeciej części. Już teraz wiem, że będzie to jedna z moich ulubionych serii książek.

Ocena: 7/10
Tytuł: Save You
Autorka: Mona Kasten
Wydawnictwo: Jaguar

Komentarze

  1. Ważne jest dla mnie to, że książka trzyma w napięciu. To mnie zachęca.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam już tyle pozytywnych recenzji, że moja ochota na tę ksiażki wzrosła :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty